Lessenreeks Triple A: Anesthesie, Analgesie en Anxiety bij de KHD: Les 3. Ism Vetoquinol
27/10/2021Tijdstip
Datum: 27/10/2021Uur: 20u00
Spreker(s)
Tim Bosmans, DVM, PhDLocatie
Jan Yperman Ziekenhuis
Briekestraat 12
Ieper
De wagen kan gratis geparkeerd worden op “Parking Bezoeker” van het ziekenhuis.
De voordracht vindt plaats in het auditorium – volg route 36 vanaf de hoofdingang.
Triple A: Anesthesie, Analgesie en Anxiety: Les 3: Acute pijntherapie
Deze les focust op het behandelen van acute pijn in een chirurgische situatie. Aan de hand van casussen wordt besproken wat de verschillende analgesieopties zijn om uw patiënt te behandelen in de peri-operatieve periode.
Tim Bosmans studeerde af als dierenarts aan de UGent in 2002.
Hij werkte 1 jaar als dierenarts ad interim in verschillende kleine huisdierenpraktijken in Vlaanderen.
Sindsdien werkt hij als anesthesist aan de Vakgroep Kleine Huisdieren van de Faculteit Diergeneeskunde van de UGent, waar hij een doctoraat behaalde in de Diergeneeskundige Wetenschappen in het vakgebied anesthesie en analgesie.
Hij volgde ook de residentie opleiding van de European College of Veterinary Anaesthesia and Analgesia.
Momenteel is hij verantwoordelijk voor de dagelijkse organisatie van de kliniek Anesthesie en is hij als onderwijsbegeleider nauw betrokken bij de praktische opleiding van de studenten.
Tim is auteur en mede-auteur van verschillende wetenschappelijke publicaties en geeft op regelmatige basis opleidingen in het vakgebied anesthesie en analgesie van de KHD.